Taras – sposobem na wyrażenie siebie

1605l_(2)

Taras to szczególe miejsce na naszej posesji ponieważ to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi.Wielu z nas zadaje sobie pytanie w jaki sposób nadać odpowiedni charakter tej szczególnej  przestrzeni. Jak wiadomo każdy z nas ma inne gusta i upodobania. Dobra wiadomością dla każdego konsumenta jest fakt iż bardzo duża konkurencja na polskim rynku owocuje coraz to nowszymi i bardziej atrakcyjnymi produktami.

Poniżej chcemy przedstawić wam propozycję aranżacji tarasu  jednej z firm która jest jednym z głównych liderów branży brukarskiej na terenie naszego kraju.

Produkty producenta Libet cechują się bardzo wysoka jakością wykonania, doskonałą wytrzymałością na uszkodzenia techniczne jak i warunki pogodowe.Wysoka jakość produktów tej firmy wynika z wykorzystywania podczas procesu produkcji najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.Ogromnym atutem tego producenta jest bardzo szeroki i głęboki asortyment produktów co  pozwala na spełnienie oczekiwań nawet tych  bardzo niezdecydowanych i wybrednych klientów.

Płyta gresowa Aristoni –  płytka ceramiczna charakteryzująca się dużym rozmiarem (kwadratowy format płyty o rozmiarze 90cm x 90cm a także  60cm x 60cm.) i nowoczesnym wyglądzie. Płyty te swoją strukturą przypominają granitowy kamień. Tars ułożony tym rodzajem płyt zyskuje na nowoczesności a także spokojnym , i uporządkowanym charakterze. Wart nadmienić iż Firma Libet jako jedyna oferuje płyty gresowe w tak dużym rozmiarze.

25665arisotni-2_1Płyty tarasowe Tierra –  Jeśli zależy nam aby nasz taras był utrzymany w południowym klimacie to doskonałym wyborem jest  właśnie płyta tarasowa Tierra. Jasne i ciemne tonacje szarość rozświetlone są przez wykorzystanie refleksów. Płyty te doskonale pasują do nowoczesnych aranżacji wnętrz.

25377plyta_one_1

Płyty Trawertyn – Trawertyn to porowata skała osadowa, odmiana martwicy wapiennej . Posiada delikatną porowatą wręcz nieregularną powierzchnię dzięki czemu nawiązuje do naturalnej skały – Trawertym. Swoim kształtem przypomina deski dzięki czemu doskonale sprawdza się jako sposób wytyczenia ścieżki w ogrodzie.

3743.18067

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *